YG Hotel - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: mail
cs: pošta

en: Header
cs: Hlavička

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: contact
cs: kontakt

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
