YG Hotel - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: contact
el: επικοινωνία

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
