YG Hotel - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: mail
gl: correo

en: Header
gl: Encabezado

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: webform
gl: Formulario Web (Webform)

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: contact
gl: contacto

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
