YG Hotel - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: breadcrumb
hu: morzsa

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: mail
hu: levél

en: Header
hu: Fejléc

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Next page
hu: Következő oldal

en: webform
hu: űrlap

en: phone
hu: telefon

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: facebook
hu: Facebook

en: contact
hu: kapcsolat

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: footer first
hu: első lábléc

en: footer four
hu: lábléc négy

en: footer second
hu: Lábléc második

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
