YG Hotel - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
