YG Hotel - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content
id: Konten

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: webform
id: formulir web

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: contact
id: kontak

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya

en: Primary menu
id: Menu utama

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
