YG Hotel - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: breadcrumb
ja: パンくずリスト

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: mail
ja: メール

en: Header
ja: ヘッダー

en: Next page
ja: 次ページ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: contact
ja: コンタクト

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
