YG Hotel - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: breadcrumb
ml: ബ്രെഡ്ക്രംബ്

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: mail
ml: കത്ത്
