YG Hotel - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: mail
my: စာပို့ခြင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
