YG Hotel - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: mail
ne: पत्र

en: Header
ne: हेडर

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: contact
ne: सम्पर्क

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
