YG Hotel - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: mail
nn: e-post

en: Header
nn: Topptekst

en: Highlighted
nn: Utheva
