YG Hotel - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: mail
pl: e-mail

en: Header
pl: Nagłówek

en: map
pl: mapa

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Next page
pl: Następna strona

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: contact
pl: kontakt

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
