YG Hotel - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: mail
sl: pošta

en: Header
sl: Glava

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme
