YG Hotel - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: mail
sv: e-post

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: contact
sv: kontakt

en: Pagination
sv: Paginering

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
