YG Hotel - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: mail
th: อีเมล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: contact
th: ติดต่อ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
