YG Hotel - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: mail
tr: posta

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: contact
tr: iletişim

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
