YG Hotel - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: breadcrumb
uk: навіґаційний рядок

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: mail
uk: пошта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: map
uk: карта

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: webform
uk: вебформа

en: phone
uk: телефон

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: contact
uk: контакт

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: twitter
uk: твітер

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: slider
uk: повзунок

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
