YG Hotel - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: mail
ur: ڈاک

en: Header
ur: ہیڈر
