YG Hotel - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: mail
ar: البريد

en: Header
ar: الترويسة

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: webform
ar: استمارة ويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: contact
ar: اتصال

en: Highlighted
ar: مبرز
