YG Hotel - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: mail
ast: corréu

en: Header
ast: Encabezáu
