YG Hotel - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: mail
be: пошта

en: Header
be: Загаловак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: contact
be: кантакт

en: Highlighted
be: Выдзелены
