YG Hotel - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: mail
ca: correu

en: Header
ca: Capçalera

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: contact
ca: contacte

en: Pagination
ca: Paginació

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
