YG Hotel - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: mail
cy: post

en: Header
cy: Pennawd

en: webform
cy: ffurf gwe

en: contact
cy: cyswllt
