YG Hotel - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Content
da: Indhold

en: breadcrumb
da: brødkrumme

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Header
da: Overskrift

en: Next page
da: Næste side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: contact
da: kontakt

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
