YG Hotel - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: mail
de: E-Mail

en: Header
de: Kopfzeile

en: map
de: Karte

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: Next page
de: Nächste Seite

en: webform
de: Webformular

en: phone
de: Telefon

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: facebook
de: Facebook

en: contact
de: Kontakt

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Previous page
de: Vorherige Seite

en: youtube
de: YouTube

en: Primary menu
de: Hauptmenü

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: Place this text in the widget spot on your site.
de: Diesen Text im Steuerelementplatz auf der Website platzieren.
