YG Hotel - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: mail
eo: poŝto

en: Header
eo: Kaplinio

en: contact
eo: kontakto
