YG Hotel - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: breadcrumb
eu: Ogia-apurrak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: mail
eu: posta

en: Header
eu: Goiburua

en: contact
eu: kontaktatu

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
