YG Hotel - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: mail
fi: posti

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: webform
fi: verkkolomake

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: contact
fi: yhteydenotto

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
