YG Hotel - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: mail
he: דואר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Next page
he: הדף הבא

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: contact
he: יצירת קשר

en: Pagination
he: דפדוף

en: twitter
he: טוויטר

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
