YG Hotel - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: mail
hi: मेल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: webform
hi: वेबफ़ॉर्म

en: contact
hi: संपर्क

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
