YG Hotel - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: mail
hr: pošta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: contact
hr: kontakt

en: Highlighted
hr: Istaknuto
