YG Hotel - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: mail
is: póstur

en: Header
is: Haus

en: Next page
is: Næsta síða

en: contact
is: tengiliður

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
