YG Hotel - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: mail
it: e-mail

en: Header
it: Intestazione

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: contact
it: contatti

en: Pagination
it: Paginazione

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
