YG Hotel - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: mail
kk: пошта

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: contact
kk: Контакттар

en: twitter
kk: твиттер
