YG Hotel - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: mail
ku: ئیمێل

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: contact
ku: پەیوەندی
