YG Hotel - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: mail
lt: el. paštas

en: Header
lt: Antraštė

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: webform
lt: webforma

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
