YG Hotel - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: mail
lv: pasts

en: Header
lv: Galvene

en: map
lv: karte

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: webform
lv: tīmekļa veidlapa

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: contact
lv: kontakts

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
