YG Hotel - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: mail
mn: захиа

en: Header
mn: Толгой хэсэг
