YG Hotel - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: mail
nl: e-mail

en: Header
nl: Kop

en: map
nl: kaart

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: webform
nl: formulier

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: facebook
nl: Facebook

en: Pagination
nl: Paginering

en: footer first
nl: eerste footer

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
