YG Hotel - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: mail
oc: corrièr electronic

en: Header
oc: Entèsta

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
