YG Hotel - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: contact
ps: اړيکه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه
