YG Hotel - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: mail
ro: mesaj

en: Header
ro: Cap

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Pagination
ro: Paginație

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
