YG Hotel - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: breadcrumb
ru: навигационная линейка

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: mail
ru: почта

en: Header
ru: Шапка

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Next page
ru: Следующая страница

en: webform
ru: веб-форма

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: contact
ru: контакт

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
