YG Hotel - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: breadcrumb
sk: navigácia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: mail
sk: pošta

en: Header
sk: Hlavička

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: webform
sk: webformulár

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: contact
sk: kontakt

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
