YG Hotel - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Header
sq: Titulli

en: contact
sq: kontakti
