YG Hotel - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Go to previous page
ta: முந்திய பக்கம் செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கம் செல்

en: mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Next page
ta: அடுத்த பக்கம்

en: contact
ta: தொடர்பு

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
