YG Hotel - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: contact
ug: ئالاقىلىشىڭ

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
