YG Iconic - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Address
ca: Adreça

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Button text
ca: Text del botó
