YG Iconic - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Email
sk: E-mail

en: Address
sk: Adresa

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu
