YG Iconic - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Email
tr: E-posta

en: Address
tr: Adres

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Button text
tr: Buton metni
